Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Przy braku akceptacji nie będziemy mogli zapewnić prawidłowego funkcjonowania naszego serwisu.

O nas

Firmę Polka założyłam z myślą o klientach, którzy znają oferowane przeze mnie produkty ale nie mieli wcześniej możliwości zakupu ich na terenie Polski oraz nowych, którzy mam nadzieje wypróbują i polubią mój asortyment. Chcę zaoferować Państwu wyszukany i sprawdzony towar. Pragnę podzielić się z Państwem znajomością fajnych, ciekawych i nowych na naszym rynku produktów. Sprzedaję tylko te artykuły, które sama używam na co dzień w kuchni. Postaram się na bieżąco przedstawiać możliwości zastosowania oferowanych przez mnie, niezbędnych w kuchni dodatków.

Moim celem jest ciągłe  zwiększanie oferty o nowy asortyment. Z mojej strony dołożę wszelkich starań aby sklep spełniał oczekiwania klientów  i aby zakupy w nim były przyjemnością.

  Salinen Austria AG jest wiodącym producentem i dostawcą soli w Austrii. Priorytetem firmy jest spełnienie najwyższych oczekiwań klientów poprzez niezawodność i przewidywalność działań, zobowiązanie do przestrzegania norm prawnych i przepisów, w tym przepisów prawa ochrony środowiska oraz świadome i staranne wykorzystanie zasobów naturalnych.Salinen Austria AG produkuje 1 milion 100 tys. ton rocznie z czego 40 procent trafia z powodzeniem do klientów w Europie. Od teraz również mamy możliwość zaistnieć w Polsce i w Państwa kuchni.Wybierając produkty Salinen mają Państwo pewność, że na Wasze stoły trafiają produkty bezpośrednio od producenta naturalnie czyste i spełniające najwyższe wymagania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logowanie

utwórz nowe konto