Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Przy braku akceptacji nie będziemy mogli zapewnić prawidłowego funkcjonowania naszego serwisu.

Reklamacje i zwroty

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Prosimy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru przesłać nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy na maila. W treści maila prosimy o podanie numeru zamówienia.

Sklep zwraca Kupującemu koszty towaru wraz z kosztem dostawy.

Reklamacja

  1. W przypadku stwierdzenia, iż Produkt jest wadliwy, Kupujący zobowiązany jest poinformować o tym Sprzedawcę w przeciągu 30 dni od daty stwierdzenia niezgodności Produktu z Umową sprzedaży.
  2. Reklamacja powinna zawierać opis wady Produktu, datę jej powstania oraz żądanie Kupującego. 
  3. Do reklamowanego Produktu należy dołączyć Dowód zakupu lub jego kopię.
  4. Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego Produktu na własny koszt na adres Sprzedawcy. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty wysyłki są zwracane.
  5. Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się do złożonej przez Kupującego reklamacji w przeciągu 14 dni. 

Ze względu na specyfikę żywności w porównaniu z innymi towarami – Kupujący ma krótszy termin składania reklamacji produktów otwartych.

Reklamację otwartego towaru należy złożyć w terminie 3 dni od dnia otwarcia opakowania. Prosimy pamiętać aby Kupujący reklamację dotyczącą artykułów spożywczych złożyć przed upływem terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości.

Logowanie

utwórz nowe konto